Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 871 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

 

MISTRZOSTWA KĘDZIERZYNA AMATORÓW W PINGLA

czwartek, 16 maja 2013 23:28

 

 

        Zupełnie przez przypadek wpadła mi w ręce na kibelku lokalna gazeta a w niej info o organizowanych przez MOSIR Mistrzostwach Miasta w Pingla. Niesamowite. W końcu i w naszym mieście zaczyna się coś dziać w kierunku rozwoju pingla. Najbardziej rozwalił mnie tekst na plakacie informacyjnym, że uczestnicy muszą mieć swoje rakietki. Najlepiej chyba by były odrzutowe. Przecież to podstawa do grania i co oni myślą, że w środowisku amatorów sprzętu nie mamy????

       Osobiście wybieram się na tę imprezę, bo kto kocha pingla w naszym mieście musi tam być. Może nie nastawiam się na wygranie ale przede wszystkim chodzi o miłe spędzenie soboty, poruszanie się, rywalizację, spotkanie z środowiskiem pinglowym z miasta. Nie wiem jak wyrobię się czasowo bo koło południa startuję do wyjazdu na Niemcy ale krótką relacje z tego wydarzenia i fotki na blogu zamieszczę. Przecież to wydarzenie jakiego osobiście w swojej karierze w mieście nie było.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: Z

komentarze (0) | dodaj komentarz

NOWY BLOG W REDAKCJI OSY

wtorek, 26 lipca 2011 12:44

      Wystartowałem z nowym blogiem mającym na celu archiwizowanie w formie pamiętnika wszystkiego co dotyczy mojej kochanej córeczki Kini. Ostatnimi czasy dorosłem i stwierdziłem, że to właśnie dla niej warto żyć i robić coś pożytecznego. Zresztą wszystkie dzieciaki to największe nasze skarby. Chcę więc wspólnie z nią tworzyć pewnego rodzaju historię życia, przygód, radości i przeżyć, które może za kilka lat będzie sama kontynuować. Zresztą w dobie internetu i łatwości dostępu do takich narzędzi jakie nam dostarcza aż grzechem byłoby nie wykorzystać tego dobrodziejstwa. Przecież w ten sposób mamy wspaniałe domowe archiwum dostępne w kązdym miejscu świata. Po czasie zawsze można do niego wrócić, powspominać. Można także stworzyć bazę wszystkiego co ważne w życiu naszych dzieci. Osobiście posiadam tysiące zdjęć i ciągle staram się dla swojej córeczki fundować jakieś atrakcje. Chcę też w najróżniejszy sposób i w miarę możliwości pokazać jej jak piękny jest świat. I o tym będzie ten nowy blog. Zapraszam was wszystkich do zaglądania tam. Może będzie dla was inspiracją lub źródłem pomysłów. Blog ten będzie także jednym z elementów powstałej w mojej głowie koncepcji 3B (trzech blogów) I tak pierwszy to znany już fanatyczny i pinglowy, w którym nadal będzie o wszystkim co dotyczy mojego najbliższego towarzyskiego środowiska. Drugi to startujący właśnie blog www.kinusiatatusia.bloog.pl w którym będzie wszystko o najważniejszej części mojego życia czyli córeczki Kini no i za jakiś czas zamierzam wystartować z prywatnym blogiem "lata osa" w którym będzie wszystko o moim prywatnym życiu. Będzie o moich popdróżach, przygodach, pomysłach, felietonach, przemyśleniach, zdjęciach, fobiach i wiele innych łącznie z przemyśleniami na ciekawsze tematy i próbami twórczości literackiej. Ale to wkrótce. Dzisiaj wielkie otwarcie bloga o mojej kochanej córeczce. Wystarczy kliknąc w banerek aby przenieś się w jej wesoły różowy świat. Dodaję także nową kategorię w ulubionych z której linkiem będzie można bardzo szybko dostać się na moje blogi. Zachęcam także do dodania moich stron do ulubionych w przeglądarce i śledzenia na bieżąco wszystkiego co ciekawe.

wasz samozwańczy kołcz OSA

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

NOWE ZASADY ROZGRYWEK

niedziela, 13 lutego 2011 18:33
 1. ROZGRYWKI toczą się w formie turniejów
 2. Nie gramy żeby wygrywać – gramy żeby zwyciężać
 3. Celem grania jest połączenie rozrywki, zabawy, ruchu, rywalizacji przy jednoczesnym zebraniu symbolicznych funduszy przeznaczanych na rozmaite cele charytatywne i DOBROCZYNNE.
 4. W turnieju może uczestniczyć każdy bez względu na wiek, płeć, nałogi i stopień umiejętności pod warunkiem że przekaże datek w symbolicznej wysokości min 1zł do turniejowej puli.
 5. Pule każdego z turniejów są gromadzone i przechowywane w „Skarbcu” który będzie przechowywany w naszej siedzibie – Klub Kajtek pod czujnym okiem kierowniczki.
 6. Wybór formy turnieju i sposobu rozgrywek zależy od ustaleń tuż przed rozpoczęciem turnieju (lub po wcześniejszym zawiadomieniu) – przykładowe możliwości schematów podane w załączniku 1
 7. Turniej ma przebiegać w sposób umożliwiający wszystkim uczestnikom nie tylko walkę o zwycięstwo ale także rozegranie spotkań klasyfikujących graczy na wszystkich szczeblach drabinki turniejowej (granie o wszystkie miejsca).
 8. Rozpoczęcie standartowych turniejów będzie bez względu na ilość uczestników (minimum 2) po 30 minutach od czasu rezerwacji sali (start wtorek KAJTEK 16)
 9. Gracze rywalizują o punkty dobroci (lub punkty mocy albo punkty marzeń) przyznawane za każde osiągnięte miejsce w zależności liczby uczestników, np. 5 uczestników to 1-5pktd, 2- 4pktd itd., Jeśli nie uda się dokładnie rozegrać meczów o wszystkie miejsca to miejsca graczy w przedziałach np. 3-5 (trzech wspólnie ma miejsce od 1 do 5 czyli są tylko trzy miejsca  to wtedy   pierwszy gracz tego turnieju dostaje 3pktd, drugi 2pktd a pozostali po 1pktd.
 10. Punkty będą także przyznawane za obecność w liczbie 1pktd za każdy rozegrany turniej. Wyjątkiem będzie gracz wygrywający cykl i startujący w nowym bez tego bonusu.
 11. Punkty mocy uzbierane po cyklu rozegranych 10 turniejach, ale tylko z 7 najwyżej punktowanych lub wybranych turniejów zostaną podliczone i wskazują gracza, który wygra i zadecyduje o sposobie wykorzystania funduszy zebranych z puli tych 10 turniejów – może wskazać jakiekolwiek działanie pomocowe, wskazać instytucję czy przelew na konto jakiejkolwiek fundacji docierającej do ludzi potrzebujących – standardowa i stale uzupełniana lista możliwości będzie dostępna i otwarta na nowe pomysły (patrz załącznik 2) Zwycięzca może też decydować o przejściu puli na kolejny cykl (dzieje się też tak automatycznie jeśli do kolejnego turnieju nowego cyklu nie zostaną one rozliczone)
 12. Zebrane fundusze będą przekazywane w sposób udokumentowany i w pełni wiarygodny. Dokumentacja z tych operacji będzie przechowywana w archiwum pod opieką wiarygodnej osoby. Dodatkowo każde z tych działań będzie wzbogacać klubową galerię ma której będą także wymieniani i wyróżniani zwycięzcy cyklu wskazujący na takie wykorzystanie tych symbolicznie zebranych funduszy. Stały dostęp do tych informacji będzie także na internetowej stronie naszego Dream Teamu.
 13. Wszyscy gracze biorący udział w turnieju zobligowani są do zrzutki umożliwiającej pokrycie kosztów wynajmu sali. Sprzęt i piłeczki do gry będą kupowane według potrzeb indywidualnie lub w formie odrębnych celowych składek.
 14. Istnieje możliwość organizacji turniejów specjalnych – w dodatkowe dni, w innych miejscach, na specjalne okazje – pod warunkiem wcześniejszego poinformowania pozostałych członków (osób które już brały udział we wcześniejszym turnieju danego cyklu) .
 15. Imprezy klubowe zostają zachowane lecz będą odbywać się we wspólnie ustalonych terminach a ich realizacja i koszty zostaną pokryte ze zbiórek na ten cel już przed samą imprezą po przeliczeniu kosztów niezbędnych do organizacji samej imprezy dla zainteresowanych (w zależności od rozmachu, formy, konsumpcji itp.). Będą też podjęte próby organizacji imprez wyjazdowych tzn. imprezowych krótkoterminowych przystępnych wczasów. Zaproszenie na imprezę będzie tylko dla tych którzy w terminie się na nią zrzucą. Trole lepiej niech nadal pozostaną w norach. Rozliczenie wydatków będzie bezpośrednio w trakcie zabawy.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

DREAM TEAM - NADEJSZŁA NOWA ERA

wtorek, 08 lutego 2011 15:46

           Sezon 7 okazał się przełomowym. Seven to prawie jak heven a to prawie to samo co Dream. Ostatni sezon starej dekady symbolicznie pozostaje nierozstrzygnięty. Po prostu będzie trwał wiecznie.

         Nasza drużyna przechodzi reformację. Granie ma sprawiać przyjemność, a nie być karą dla opornych. Zrozumieliśmy, że daleko nam do zawodowców. To po prostu hobby. Zwyciężanie to nie tylko sportowe tabele i nagrody. Dream Team przeskakuje do nowego wymiaru. Dream Team odstępuje od schematycznych form tradycyjnych rozgrywek. Od ciągnących się sezonów. Od ciągłej walki o podium. Od tworzenia sformalizowanej drużyny biorącej udział w prawie profesjonalnych rozgrywkach sportowych. Chcemy umożliwić granie każdemu... Ci dla których znalezienie w tygodniu 2 godzinek na poruszanie się w doborowym towarzystwie jest czymś trudnym mówimy: „pamiętajcie Dream Team to my, zarówno ci wierni sprawie jak i ci którzy posmakowali już przygody ale tkwią w letargu, no i  też ci którzy jeszcze nigdy nie spróbowali marzyć”

              Nowa era grania ma na celu pozostawienie piękna sportowej rywalizacji by rozgrywki nie zamieniły się w bezsensowne, jałowe treningi. Do tego dokładamy symboliczny gest i zbieranie skromnych funduszy na charytatywne cele. Jeśli ktoś żałuje 1zł drugiemu człowiekowi sam nie jest nic wart. Możemy grać, rywalizować, bawić się, zwyciężać i naprawiać swiat.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

AKTUALIZACJA PLANÓW

czwartek, 13 maja 2010 17:02
          W najbliższych planach zaszły pewne zmiany, Najważniejsze to przełożenie jutrzejszego grania w reńskiej i meczu pucharowego na przyszły tydzień (21 maja na 18.30). Powód zmian? Mecz w piątek naszej wspaniałej drużyny ZAKSY (choć ostatnio grają jak dziewczynki) o brązowe medale. A że dreamtemowcy karnety mają to się na halę wybierają (swoją drogą prawie spełniła się moja wyrocznia co do grania o medal z Resovią w 5 meczach - choć miała być walka o złoto - ale i tak inwestycja w karnet zwróciła się w 100%).
         Druga zmiana to kawalerskie Kuloczka. Tradycyjnie nikt nic nie wie. Po warszawsku. Impreza ponoć będzie dopiero za tydzień.
         Trzecie najważniejsze. Modlimy się o pogodę na niedzielę bo Tour de Anka nadchodzi. Najważniejsze żeby nie padało.


              Są już wyniki konkursu fotograficznego "Dzieci i pingiel". Oczywiście nikt z Dream Teamu się nie popisał i albo dzieci nie mają, albo aparatów, albo do kina żal im dzieci zabrać, albo mają ciekawsze zajęcia i są zajebani robotą. No cóż byle piwo i fajki były więc po co się wysilać a już zrobić dzieciom frajdę i zabawę z uczestnictwa w konkursie to już za wysoki poziom. Dobrze że naszego bloga czytają jeszcze inni wspaniali ludzie którzy nie zawodzą.

 

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


 

czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  1 191 665  

NASZE MOTTO

"...nie gramy żeby wygrywać gramy żeby zwyciężać..."

DREAM TEAM

Dream Team to nieformalna grupa przyjaciół mających marzenia. Łączymy grę w ping ponga z dobrą zabawą.

Statystyki

Odwiedziny: 1191665
Wpisy
 • liczba: 257
Galerie
 • liczba zdjęć: 376
Bloog istnieje od: 3011 dni

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Film

Bloog.pl